نفرین بر صهیونیسم

ذکر تعجیل فرج رمز نجات بشر است مابرآنیم که این ذکر جهانی بشود

دوشنبه 18 مهر‌ماه سال 1390 ساعت 12:59 ق.ظ

ردپای فراماسونری در دولت ترکیه

«عبدالله گل»، رییس جمهور فعلی ترکیه، یکی از مهره های «فراماسونری جهانی» است. وی عضو افتخاری گروه ماسونی «Order of the Bath» می‌باشد و مقام شوالیه این گروه را از «ملکه الیزابت دوم» انگلستان دریافت کرده است.


کشور ترکیه از دیرباز تاکنون تحت سیطره ی کامل « فراماسونری جهانی » بوده و فراماسونری حضوری قدرتمند در عرصه های سیاسی، فرهنگی، نظامی و اقتصادی این کشور داشته و نشریات ماسونی بی شماری همچون «معمار سینان»، « نشریه ی ماسون ترک»، «نشریه شرق بزرگ»، «نشریه معمار سینان » و ... در آن چاپ و منتشر می گردند. به دلیل نفوذ گسترده ی فراماسونری در ترکیه و سیطره بر تمام ابعاد قدرت این کشور از یک سو، و حضور محققان پر کار و قدرتمندی همچون «هارون یحیی» در این کشور، تمام ابعاد فراماسونری در این کشور شناخته شده است.خوانندگان محترم را به صفحات 242 تا 367 کتاب « مبانی فراماسونری » تالیف « گروه تحقیقات علمی ترکیه (هارون یحیی) » و ترجمه شده توسط « جعفر سعیدی »، ارجاع می دهیم. با این حال خاطر نشان می شویم که سیاستمداران سال های اخیر ترکیه همچون «بولنت اجویت» عضو گروه «بیلدربرگ» بوده اند.
اما عجیب این که «عبدالله گل » رییس جمهور فعلی ترکیه نیز که به عنوان اسلامگرا شناخته  می‌شود،  خود به احتمال زیاد، یکی از مهره های «فراماسونری جهانی» است!
«عبدالله گل» عضو افتخاری گروه ماسونی « Order of the Bath » می باشد  و مقام شوالیه این گروه را  از «ملکه الیزابت دوم» انگلستان دریافت کرده است و این مطلبی است که در سایت ریاست جمهوری ترکیه نیز ذکر شده است:


عضویت « عبدالله گل » رییس جمهور ترکیه در گروه ماسونی « Order of the Bath »گرچه « عبدالله گل » به عنوان یک سیاستمدار اسلامگرا شناخته می شود، اما عضویت او در گروه ماسونی « Order of the Bath » مانع از اعتماد به وی می گردد.
در این میان حتی اگر توجیه کنیم که عضویت در گروه ماسونی « Order of the Bath » نیز  از  طرف ملکه ی انگلستان به وی هدیه داده شده است، باید باز هم پرسید که اولاً چه خصوصیتی در عبدالله، وی را لایق دریافت  نشان  شوالیه  ماسونی  کرده  است؟  ثانیاً « عبدالله گل » که در کشوری کاملاً ماسونی با ساختار سیاسی ماسونی رشد یافته و سال ها در احزاب آن فعالیت داشته است، چطور ممکن است از تبعات عضویت در فراماسونری بی خبر باشد و در گروه مذکور نیز مقام شوالیه داشته باشد؟!
حتی اگر چشم خود را بر  روی  ماسونی بودن  گروه  « Order of the Bath »  ببندیم،  باز  هم این سوال مطرح است که چرا و بنا بر چه خدمتی به انگلستان، « عبدالله گل » باید در زمره ی شوالیه های انگلیسی قرار بگیرد و از این حیث مشابه « سلمان رشدی » مرتد ملعون باشد؟!!!

فراموش نکنیم که در انتخابات سال 2004 میلادی آمریکا علیرغم چالش های ظاهری، هم « جرج بوش »  و  هم  « جان کری »،   هر دو  عضو  گروه  ماسونی  « Skull & Bones » بوده اند! همچنین در انتخابات سال 2008 میلادی، « باراک اوباما »، « هیلاری کلینتون » و « جان مک کین » علیرغم کشمکش های ظاهری،  هر سه عضو گروه  ماسونی « بیلدربرگ » بودند!

پیش از این خبرگزارش ها از اعطای جایزه فراماسونری به گل خبر داده بودند.بنا بر این گزارش، ملکه انگلیس از سران تشکیلات جهانی فراماسونری، در جریان اعطای جائزه 'چتم هاوس' به رئیس جمهوری ترکیه، از 'عبدالله گل' به عنوان رهبری فعال و بارز در تقویت دموکراسی و حقوق بشر تمجید کرد.


چتم هاوس چیست؟
"چتم هاوس" از اصلی ترین محافل فراماسونرها به شمار می آید که هر ساله جایزه خود را توسط ملکه انگلیس، به یک مقام مشهور بین المللی که بیشترین فعالیت را در راستای اهداف این مؤسسه داشته باشد اعطا می کند.
جایزه سالانه چتم هاوس به یک مقام دولتی اهدا می شود که از نظر اعضای چتم هاوس مشارکت تعیین کننده ای در بهبود روابط بین الملل در سال قبل داشته است.
به برنده، جایزه ای از کریستال و لوحی امضا شده توسط «ولی نعمت» یعنی ملکه به عنوان عالی ترین مقام تشکیلات فراماسونری در جهان اعطا می شود. این مراسم از سال 2004 میلادی و زیرنظر پروفسور ویکتور بولمر توماس (مدیر وقت)، آغاز شد.
چتم هاوس در کنار گروه های «میزگرد» که به تحریک سسیل رودس تشکیل شده بود، رشد یافت. ارتباط تنگاتنگ چتم هاوس با میلنر همواره وجود داشته و نشانه آن را می توان با نگاهی به لیست اعضا و مسؤولان آن از زمان تشکیل تاکنون مشاهده کرد. گروه میلنر و میزگرد همواره حضور مستقیم و تعیین کننده در فعالیت ها داشته است.
گروه راکفلرـ مولتی میلیاردر تأثیرگذار آمریکایی- هم روابط نزدیکی با چتم هاوس داشته است و از حامیان مالی اصلی پروژه ها بوده است. به‎عنوان مثال از سال 1932 تا 1942، سالانه هشت هزار پوند برای بهبود روش های گروه های تحقیقاتی داده بود.
این تنها نمونه کوچکی از کمک های مالی راکفلر به مؤسسه سلطنتی است.
رودس علاوه بر این که یک فراماسونر فعال بود، یکی از توطئه گران بزرگ بود که «نظم نوین جهانی» را زیر چتر حمایت انگلیس، طرح ریزی می کرد. برای رسیدن به این هدف، وی وصیت نامه ای تهیه کرد که طبق آن ثروت عظیمش باید برای رسیدن به اهدافش هزینه شود. آخرین وصیتش موجب برقراری «کمک هزینه رودس» شد که شاگردانی را از سراسر جهان برای تحصیل در دانشگاه آکسفورد انتخاب می کند.
آرزوی رودس، دنیایی اداره شده تحت لوای پرچم انگلیس بود که نتیجه زمانی است که در دانشگاه آکسفورد بود. وی سپس تحت تأثیر جان روسکین، یک دانشگاهی فراماسونر قرار گرفت. راسکین نظر چندان مساعدی درباره دموکراسی نداشت و تبلیغ می کرد که یک اقلیت نخبه باید کنترل جهان را برعهده گیرند. رودس که در تب شیدایی وی بود، گروه های اجتماعی مخفیانه ای را برای رسیدن به این اهداف تشکیل داد. در سال 1891 این اجتماع با یک «حلقه نخستین» که به‎جز وی شامل لردهایی به نام اشر، ملینر، روچیلد و گری می شد، شکل گرفت. این اعضا و کسانی‎که بعدا به آن‎ها پیوستند، بقیه عمر خود را فدای این فعالیت کردند. بعد از مرگ رودس، گروه مخفی رودس، گسترش یافت که پیشرفت چشمگیری داشت. این گروه در آمریکا به «تشکیلات شرقی» شهرت یافت که با گروه فراماسونی دیگری به نام «محفل جمجمه و استخوان» پیوند گسترده ای داشت.
برای درک بهتر روش عملکرد «نظم نوین جهانی» که آن‎ها به‎دنبال رسیدن به آن بودند، می توان به کتاب شاهکار آنتونی ساتون به نام «تشکیلات مخفی آمریکا؛ معرفی حلقه جمجمه و استخوان» مراجعه کرد. در جلد دوم این مجموعه بسیار جالب چهار جلدی، ساتون فاش می کند که چگونه اعضای این محفل با اعمال نوشته های هگل، «جنگ و انقلاب» به‎وجود می آورند. در صحنه سیاست، راست و چپ در ظاهر با هم رقابت می کنند تا یک «سنتز» به‎وجود آورند. ساتون می گوید که نمود این دیالکتیک در حلقه های سیاست خارجی به‎شکل «مدیریت بحران» است. هنر آن‎ها این است که یک بحران ایجاد، تا آن‎جایی که لازم است آن را شعله ور‎تر کنند، ولی همواره آن را در کنترل خود داشته باشند. واضح است که هدفی که آنها از این روند نا آرامی در نظر دارند، حفظ استیلای خود در سراسر جهان است. شاید برای خوانندگان جالب باشد که بدانند که هنری استیمسون از اعضای این محفل به همراه حلقه دیگری از آن‎ها، در رشد هیتلر و نازیسم نقش به‎سزایی داشتند. هنری کیسینجر نیز که در سیاست خاورمیانه آمریکا در چهار دهه اخیر نقش بسزایی داشته و جرج بوش پدر هم از «جمجمه و استخوان» هستند که به مناسک شیطان پرستانه آن‎ها نیز عمل می کردند.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک : عدم نمایش ایمیل بعد از درج
وب/وبلاگ :