نفرین بر صهیونیسم

ذکر تعجیل فرج رمز نجات بشر است مابرآنیم که این ذکر جهانی بشود

پنج‌شنبه 5 اسفند‌ماه سال 1389 ساعت 12:15 ق.ظ

بررسی هرم فراماسونری......

آیا تا به حال چیزی درباره هرم قدرت (Pyramid of power) شنیده اید؟

آیا می دانید من و شما در کجای این هرم واقعیم؟
آیا می دانید تجلی روایتی که گفته است دجال خود را امام زمان معرفی خواهد کرد در این هرم به وضوح دیده می شود؟
آیا از فتنه های غذایی اطلاع دارید؟
آیا می دانید تفسیر جمله معروف رئیس جمهور احمدی نژاد که :"تئوری دو فرزند کافی ست ، تئوری نابودی ملت هاست" در این هرم قرار دارد؟
با کسب اجازه از سایت آخرالزمان شما را با این هرم شیطانی آشنا میکنم.........کلیک کنید تا تصویر را بزرگتر ببینید

در قالب یک هرم که خود یهودیان طراحی و در محیط های اینترنتی منتشر کرده اند.می توانید این نام را در Google سرچ کنید تا تصویر آن نمایان شود. یهودیان ابراز داشته اند که نهایت هستی را ما در این هرم گنجانده ایم. و جالب است بدانید که تنها دندانی که در این پیکره درد می کند ایران و تشیع است. به خیال خود می خواهند با مسکن این درد را آرام کنند یا اگر نشد آن را از ریشه در بیاورند ولی غافل از اینکه این دندان درد این پیکره را به زمین خواهد زد.


خداوند در سوره توبه می فرماید :

"یُرِیدُونَ أَنْ یُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَیَأْبَى اللَّهُ إِلَّا أَنْ یُتِمَّ نُورَهُ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ"


اما تفسیر پله به پله هرم
راس هرم
در کمال بی شرمی چشم شیطان را در راس این هرم قرار داده اند و همان گونه که می دانید (با این که ما توقیت نمی کنیم) این چشم به شدت به چشم دجال آخرالزمان شباهت دارد . در پست های آینده شباهت یکی از روایات امیرالمومنین با این چشم را بیان خواهم کرد.

شاه جهان
تصویر یک شاه در بالای هرم قرار دارد. یعنی یک نفر پادشاه کل جهان است بی آنکه شما بدانید. البته پژوهش گران غربی بیان کرده اند که احتمالا این شاه جهان همان ملکه انگلیس (ملکه الیزابت) است.شاید به همین دلیل کشور انگلیس سلطنتی نگه داشته شده است.برای اطلاع شما مسئولان شبکه های BBC را ملکه الیزابت به شخصه تعیین می کند.

در فیلم 2012 که پایان دنیا را به تصویر کشیده است اولین کسی که وارد کشتی نجات بخش می شود ملکه انگلیس همراه 2 سگ خود است. (در فیلم 2012 کشتی نجات بخش با کشتی نجات بخش حضرت نوح (ع) مقایسه می شود. کشتی نوح دینداران را نجات داد ولی کشتی آمریکایی ها ثروتمندان را نجات می دهد.)شورای 13 تاج دار
در این طبقه 13 خانواده سلطنتی کل دنیا را اداره می کنند. از جمله این خاندان ، خاندان سلطنتی بریتانیا ، خاندان سلطنتی اسپانیا ، خاندان سلطنتی مالت (که در جزیره مالت ساکن اند) و غیره می باشند.

انجمن 300 خاندان
در این طبقه 300 خاندان ثروتمند یهودی معرفی می شوند که زیر نظر 13 خاندان تاجدار دنیا را اداره می کنند.این 300 خاندان به قدری ثروتمنداند که ثروتشان در مخیله من و شما نمی گنجد. طبیعتا منظور از خاندان ثروتمند خاندانی چون Bill Gates نیست. این 300 خاندان یهودیان هستند که نامشان کمتر به گوشمان خورده یا اصلا به گوشمان نخورده است. خاندان روچیلد ، خاندان راک فِلِر ، خاندان مِندِز ، خاندان آبنادانا ، خاندان بِنونیزد از آن دسته اند.

نکته : گفته شده است که دجال خود را امام زمان معرفی خواهد کرد. یاران امام زمان 313 نفراند.
13 تاجدار + 300 خاندان = 313
مراقب باشیم ...

خاندان های قدرتمند تابع
این خاندان تعدادشان می تواند متغیر باشد. باز ویژگی اینها ثروتمندی و اغلب یهودی بودن است. شاید خاندان Bill Gates در این طبقه بتواند قرار گیرد.

اتاقهای فکر

اکنون که این خاندان ثروتمند جمع شده اند تا بر دنیا حکومت کنند طبیعتا ثروتمندی آنها دلیل بر متفکر بودنشان نیست. پس باید اتاقهای فکری ترتیب داد و از بزرگترین متفکران دنیا در آنها استفاده کرد تا بتوانند هرچه بهتر در راستای اهداف صهیونیسم در ضمینه های سیاسی ، اقتصادی ، فرهنگی ، هنری ، ورزشی و ... به اداره دنیا بپردازند. کل تشکیلات و لژهای فراماسونری که اینهمه در مورد آن بحث شد در این طبقه قرار می گیرد. از اعضای این گروه که در تصویر به آنها اشاره شده میتوان به گروه بیلدربرگ ، کلوپ رم و ... اشاره کرد.سلطه بر دارایی های جهان
تمام بانک های جهانی بلا استثنا توسط یهود اداره میشود. یعنی اگر پول خود را در بانکهای جهانی قرار دهیم یعنی در اختیار یهود قرار داده ایم تا با آن به تجارت بپردازد. Pay Pal ها از این دسته اند. بنیان گذار ربای شبکه ای همین یهودیان هستند. در تاریخ درج شده که گاهی اوقات در اروپا تا 43 درصد از مردم ربا می گرفتند. خون مردم را در شیشه کرده بودند.

سلطه بر منابع جهان
یهود قصد دارد بر تمام منابع جهان تسلط بیابد به همین دلیل به برخی کشور ها حمله می کند تا به هر قیمتی بر آنها مسلط شود. به آمار زیر توجه کنید ...

تخمین ذخایر نفت برخی کشور های جهان
آمریکا و نروژ10 سال
کانادا8 سال
ایران53 سال
عربستان55 سال
امارات75 سال
کویت116 سال
عراق526 سال

به همین دلیل هر کجا که منبع غنی باشد یهود آنجاست. برای همین یهود از کل اروپا لهستان را انتخاب می کند. چون لهستان منابع غنی پتاس داشت و انبار غله اروپا بود. همان طور که می دانید پتاس ماده اولیه تولید مواد منفجره چون باروت است. یهودیان در اروپا جنگ راه می انداختند و به کشورهای اروپایی باروت و غذا می فروخت و با جنگ راه انداختن میان اروپاییان خود به کناری می نشست و پول میشمارید.
در قرآن آمده است که : "لتجدن اشد الناس عداوتا للذین آمنوا الیهود واللذین اشرکوا"

سلطه بر جمعیت جهان
برای سلطه بر جمعیت جهان راهکار چیست ؟
روش کار : از بین بردن تولید نسل ، کاهش ازدواج ، افزایش طلاق ، افزایش بی بند و باری جنسی ، افزایش بیماری های واگیردار و ..
مگر چندین سال پیش خوک وجود نداشت. چرا آنفولانزای خوکی چندین سال پیش نبود؟ در سایت موسسه ای در واشنگتن به نام Centers for Disease Control یا CDC اعتراف عجیبی نوشته شد. در این سایت بیان شد که وظیفه این موسسه ساخت ویروس های واگیر دار به اشکال مختلف از جمله خوکی و مرغی و غیره است.این موسسه هم اکنون روی ویروس هایی کار می کند تحت عنوان biological terrorism که بطور مثال این ویروس ژن عرب را از غیر عرب تشخیص دهد و فقط عرب را آلوده کرده و بکشد و بر افراد دیگر تاثیر نگذارد.جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نوع ویروس و این موسسه روی نام هرکدان کلیک کنید.
جمعیتی در ایران با مذهب تشیع در هشت سال دفاع مقدس به قدری این یهودیان را انگشت به دهان نگه داشت که این گروه بیلدربرگ در اتاق های فکر خود جلساتی ترتیب دادند و طی آن اعلام کردند که باید به سرعت رشد جمعیت در میان ایرانیان و بخصوص شیعیان متوقف شود بلکه معکوس شود.و این برنامه عملی شد. نتیجه آن چه شد ؟ من و شما نوشتیم "فرزند کمتر ، زندگی بهتر" و به امام عصرمان خیانت کردیم.قبول دارم که رشد جمعیت نیاز به تامین اقتصادی و رفاهی و امثالهم دارد. ولی این آمار باید مدنظرمان باشد که : ایران در بین 70 کشور جهان با 1.8 درصد رشد جمعیت رتبه اول کنترل جمعیت را داراست. و جالب تر اینکه اسرائیل در این آمار با 8 درصد رشد جمعیت رتبه 70 را داراست. وهابیان طبق حکم مفتی های خود باید 4 زن داشته باشند و تا می توانند فرزند به دنیا بیاورند. رشد جمعیت وهابیت در ایران هم اکنون 8 درصد است.با یک حساب سرانگشتی می توان فهمید که تا چند سال دیگر جمعیت وهابیت در ایران در حد چشمگیری افزایش خواهد یافت.
اما چه باید کرد ؟ امام صادق در روایتی فرموده است " هرکه در برخی امور از ترس مسائل اقتصادی تن به این کار ندهد براستی به خداوند سوءظن دارد . یکی از این امور ازدواج است"

سربازان پیاده نظام
به این قسمت با دقت کنید. یهودیان در پروتکل های 24 گانه خود گفته اند که باید همه ادیان را از بین ببریم جز دین خودمان. آنقدر باید ادیان را تکه تکه کنیم که نتوانند با یک فرمان وحدت بدست آورند. (سیاست پلورالیزم) اختلاف روز عید فطر از نتایج این پروتکل ها می توان باشد. وظیفه ولایت فقیه در مملکت اسلامی همین است. اتحاد ادیان ! پس باید برنامه ای ریخت و پی ولایت فقیه را زد. باید جوانان جاهل را به خیابان ها ریخت و شعار "مرگ بر اصل ولایت فقیه" را به زبانشان انداخت. مثالهای تاریخی بسیاری در مورد فصل الخطاب بودن کلام ولایت فقیه وجود دارد که به عده ای از آنان اشاره می کنم.
1- وقتی انقلاب اسلامی به پیروزی رسید امام خمینی (ره) حکم اعتصاب را صادر کرد. ممانعت کارمندان شرکت نفت از کار کردن در این شرکت ها کمر دولت شاه را شکست. بختیار تصمیم گرفت از اسرائیل کارگر وارد کند. امام مجدد وارد صحنه شد و حکمی داد :"خون هر خارجی که قصد کار در ایران را دارد مباح است" به دنبال این حکم یک صهیونیسم جرات ورود به ایران را نیافت.
2- یکی از مهم‌ترین حوادثی که در ایام زعامت میرزای بزرگ شیرازی رخ داد، قضیه تحریم تنباکو بود. حکم تاریخی او در معاهده انحصار تنباکو در زمان ناصرالدین شاه -که با درخواست سید جمال الدین اسدآبادی و در پی نامه ایشان اتفاق افتاد- چنان مردم را به صحنه کشاند که شاه قاجار، مجبور به فسخ قرارداد تنباکو گردید. با صدور این حکم، مردم مبارزه سیاسی علیه قرارداد استعماری مذکور را یک وظیفۀ شرعی دانسته و به مخالفت شدید پرداختند. به‌طوری که ناصرالدین شاه مجبور شد با پرداخت غرامت، این قرارداد ننگین را فسخ کند.

این بخش به چهار قسمت مذهب ، دولت ، آموزش ، و رسانه است. از این چهار قسمت بخش رسانه به دلیل اهمیت بیشتر توضیح داده می شود.
Farsi1 (فارسی وان) : شبکه فارسی وان که چند ماهی از افتتاحش نمی گذرد اهداف مرموزی در پیش رو دارد.اغلب فیلم و سریالهای پخش شده و درحال پخش از این شبکه مملو از روابط جنسی خانوادگی و خیانت و از این قبیل مسائل تخریب کننده بنیان خانواده است. رئیس این شبکه رابرت مرداک یهودی که رئیس سیستم های رسانه ای بزرگتری چون FOX است که این سیستم خود مشتمل بر زیر مجموعه هایی از جمله Fox News است. درباره رابرت مرداک به بیان همین مطلب بسنده می کنیم. این فرد 50 روز قبل از حادثه عظیم 11 سپتامبر با بهای حدود 100 میلیون دلار اغلب دفاتر این دو ساختمان را اجاره کرد و سپس در اختیار شرکت های مختلف حاضر در برجهای تجارت جهانی قرار داد. پس از حادثه 11 سپتامبر و تخریب کامل این برج ها بیمه به عنوان خسارت 7 میلیار دلار به این مرد یهودی پرداخت کرد.

و اما جایگاه ما در این هرم قدرت : بردگان همیشه بدهکار
در پایین ترین نقطه حرم با کمال وقاهت تصویر گوسفندانی را درج کرده و روی آن عبارت DEBT SLAVES را نهاده است و با فلش اشاره کرده که :" You Are Here "
در روی قاعده هرم در همین قسمت این عبارات درج شده است.
Birth (تولد) - School (مدرسه) - Labour (نیروی کار) - Taxes (پرداخت مالیات)
Debis (بدهکاری) - Retirment Cycle (چرخه بازنشستگی)
 
به دنیا می اییم . تحصیل می کنیم. تبدیل به نیروی کار می شویم. درآمد خود را به پرداخت مالیات صرف می کنیم. سپس بخش اصلی چرخه رخ می دهد. بدهکاری ! وقتی بدهکار باشیم همواره به دنبال جبرانیم و در نتیجه از اتفاقات اطراف خود غافلیم. برای مثال آیا خبر دارید که چند سال پیش تانکهای آمریکایی در بین الحرمین رژه رفته اند؟سپس چرخه بازنشستگی و مرگ.
پس جایگاه بندگی چه شد. خداوند در قرآن فرمود :"ما خَلَقتَ الجِنَّ و الاِنس الا لِیَعبدون"

شیطان که رانده شد به جز یک خطا نکرد
خود را به سجده آدم رضا نکرد
شیطان هزار بار به از بی نماز
او سجده بر آدم و این بر خدا نکرد

اما برای خروج از زیر این هرم و شکستن آن چه باید کرد ؟
دوستان به محض اینکه تصمیم بگیریم که از این هرم خارج شویم خداوند کمکمان خواهد کرد و امام زمان خویش را خواهد فرستاد. شرط ظهور خواست عموم است.
نظرات (11)
سلام.ممنون خیلی وقت بود دنبال این عکس میگشتم.جالب اینه که وقتی که اینو برای دوستم گفتم مسخره میکرد و میگفت الکیه
دوشنبه 9 اسفند‌ماه سال 1389 ساعت 03:47 ب.ظ
امتیاز: 2 2
پاسخ:
علیک سلام
به اون دوستتون که میگفتند الکیه بگید اگه روزانه فقط یک ساعت اخبار روز دنیا را دنبال کنند به واقیت وضعیت این هرم پی میبرند.

خداوندا به تمامی مسلمین جهان بصیرت و آگاهی عطا فرما.....
آمین....
+ اس.
سلام برایم خیلی جالب بود
پنج‌شنبه 23 تیر‌ماه سال 1390 ساعت 12:31 ب.ظ
امتیاز: 2 2
+ صدیقی
سلام از مطالب مفیدتون ممنونم.فقط ای کاش به سوال آخری که خودتون مطرح کردید (ما برای خروج از زیر این هرم و شکستن آن چه باید کرد ؟) جواب میدادید

۰
پنج‌شنبه 8 دی‌ماه سال 1390 ساعت 04:35 ب.ظ
امتیاز: 2 1
پاسخ:
علیکم السلام

بهترین راه برای خروج از زیر این هرم و شکستن آن توسل به امام زمان(عج) و انجام راهکارها و دستورات فقهای تشیع است
به امید ظهور منجی عالم بشریت
سلام . وبلاگ پر محتوایی دارین . تبریک . به وب منم سر بزنید بد نمیگذره. می تونم از این مطلبتون با ذکر منبع در وبلاگم استفاده کنم؟ اگر موافق بودید در وبم نظر بدید. اجازه دارم لینکتون کنم؟
یکشنبه 15 مرداد‌ماه سال 1391 ساعت 11:10 ب.ظ
امتیاز: 2 1
با سلام برادر من عکس حرم قدرت را ازوبلاگت برداشتم و در وب سایتم قرار دادم امیدوارم حلالم کنی اگر ناراضی بودی حتما خبرم بده با تشکر
شنبه 14 بهمن‌ماه سال 1391 ساعت 12:39 ق.ظ
امتیاز: 2 2
+ سارا
واقعا ممنون از توضیحات واضحی که دادید.
پنج‌شنبه 26 بهمن‌ماه سال 1391 ساعت 02:40 ق.ظ
امتیاز: 2 1
+ majidi
ba salam
faghat khastam az shoma jenabe aghae mohamade aghai tashakor konam b khatere in matlabe vaghean khandani k dar in weblog gharar dadid
vaghean zehne mano baz kard
enshaallah khodavand kheyre donya va akherat b shoma bedahad
baz ham mamnunam.omidvaram khode khoda va emam zaman daste ma ro begirand va nejateman bedahand
یکشنبه 6 اسفند‌ماه سال 1391 ساعت 08:27 ق.ظ
امتیاز: 2 0
+ سهیل
رمان از ما بهترون با مایه ی فراماسونری در فضای مجازی منتشر شده است
از دوستان خواهشمندیم که جهت حذف شدن این رمان با دادن امتیاز منفی اقدام نمیایند
پنج‌شنبه 12 دی‌ماه سال 1392 ساعت 10:43 ب.ظ
امتیاز: 2 2
سلام
خدا خیرتون بده انشاالله
دوشنبه 23 دی‌ماه سال 1392 ساعت 01:29 ب.ظ
امتیاز: 2 0
پاسخ:
سلام برادرم
خسته نباشید وبلاگ خیلی خوبی دارید.خدا بهتون اجر عظیم در دو دنیا بده.انشالله....
+ احسان
عالی بود
یکشنبه 20 بهمن‌ماه سال 1392 ساعت 12:32 ق.ظ
امتیاز: 2 1
+ اسما
خیلی خوب بود ممنون.میتونید با گذاشتن علامت های فراماسونری وبلاگتون رو جالب تر کنید(یاتاریخچه وابتدای این دین که داستان همان بناها است.)
چهارشنبه 23 بهمن‌ماه سال 1392 ساعت 08:23 ب.ظ
امتیاز: 2 0
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک : عدم نمایش ایمیل بعد از درج
وب/وبلاگ :