X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

نفرین بر صهیونیسم

ذکر تعجیل فرج رمز نجات بشر است مابرآنیم که این ذکر جهانی بشود

پنج‌شنبه 14 بهمن‌ماه سال 1389 ساعت 09:13 ب.ظ

پشت پرده کارتونهای والت دیزنی


آیا می دانید هدف از تولید هزاران انیمیشن و کارتون توسط کمپانی های آمریکا با پولهای اسرائیل و صهیونیسم چیست؟

اگر جوابتان کسب درآمد و کمک به پر کردن اوقات فراغت کودکان و نوجوانان یا ارائه کارهای هنری  است پس یعنی شما هم در خواب بسر میبرید.خوابی شیطانی......!!!!!!!

اگر می خواهید از اهداف و پشت پرده انیمیشن ها و کارتون های ساخت کمپانی والت دیسنی اطلاع پیدا کنید حتما به ادامه مطلب مراجعه کنید.....

نمی دانم تا چه اندازه پیرامون مسائل جهان مطالعه و آگاهی دارید.نمی دانم آیا خبر از اجرای نظم نوین جهانی یا بهتر بگویم نظم نوین شیطانی دارید یا خیر ولی به عنوان یک برادر دینی از شما ملتمسانه می خواهم پیرامون موضوعاتی همچون فراماسون، نظم نوین جهانی، کابالا، وقایع یازده سپتامبر، جنگ سی و سه روزه لبنان ویا آرمانهای صهیونیسم که تماماً حول محور شیطان پرستی و دجال آخرالزمان است مطالعه کنید.تا شاید اندکی از درد و رنجی که آقایمان حجت ابن الحسن العسگری(عج) میکشند را درک و لمس کنید.

به شما قول میدهم با مطالبی بسیار بسیار وحشتناک و عجیب آشنا خواهید شد.

مطمئنم چشمتان به محیط پیرامونتان بازتر می شود.

از مهمترین موضوعات شیطانی پشت پرده کارتونهای ساخت شرکت والت دیسنی ست.

کمپانی که تمام سعی و تلاشش را می کند تا کودکان و نوجوانان امروز را دچار انحرافات اخلاقی کند و ایمان و پاکی قلبهای کودکان و نوجوانانمان را سست و کثیف کند.

والت دیزنی موسس این کمپانی شیطانی، به اذعان بسیاری یک فراماسون اعظم و عضو «Order of DeMolay» بوده و سالها چهره و افکار شیطانی خود را پشت کارتون، فیلم و کتاب پنهان نموده است. هدف اصلی او «کنترل ذهن کودکان» است.
گزارش های زیر حاکی از این است که جمعیت قابل توجهی از کارکنان کمپانی دیزنی، همجنس باز بوده و پستهای کلیدی بخشهای این کمپانی را در اختیار دارند. به تعدادی از این گزارش ها توجه کنید:- دیزنی با لایحه پورن (مسائل شهوت انگیز) اینترنتی و همینطور قانون حفاظت از کودکان در مقابل اینترنت که مسائل جنسی و شهوت انگیز را برای کودکان محدود می کند مخالفت کرد.

- Washington Times of October 8, 1998, p.A8


- در ژوئن 1996، دیزنی کمک کرد به راه اندازی ششمین همایش «روز همجنس بازان مرد و زن در دنیای دیزنی». دراین همایش، دیزنی اجازه داد تا دست اندرکاران همجنس باز، میکی ماوس (Mickey Mouse) و دونالد داک (Donald Duck) را به صورت عاشقان همجنس باز مرد به تصویر کشند. همینطور اجازه داد مینی ماوس (Minnie Mouse) و دیزی داک (Daisy Duck) به عنوان عاشقان همجنس باز دختر به تصویر کشیده شوند.


- مدیر فعلی دیزنی، آقای Michael Eisner یهودی گفته که فکر می کند 40 درصد از 63000 عضو کمپانی دیزنی، همجنس باز هستند.

- AFA Journal 6/97آقای Tom Shumacher، نایب رئیس بخش انیمیشن تصویری، همجنس بازی است که همجنس باز بودن خود را مخفی نمی کند و با "شوهر" خود به بخشهای مختلف می رود. در مصاحبه ای با نشریه دفاع از همجنس بازان، این فرد گفت: «همجنس بازان زیادی در سطوح مختلف کاری در دیزنی هستند. خیلی محیط آنجا خوب و حمایت کننده است».

-Human Events, 8/12/94; The Advocate 6/25/94


- دیزنی، آقای Victor Salva یعنی مردی که در 1987 به جرم تجاوز جنسی به کودکی بازداشت شده بود را استخدام کرد. وقتی که قربانی این تجاوز، Nathan Winters که الان بالای بیست سال سن دارد، استخدام Salva در دیزنی را فاش کرد، افسر پلیس درگیر در آن ماجرا Gary Primavera از تعجب شگفت زده شده بود. اما مقامات دیزنی، درخواست Nathan مبنی بر اخراج Slava را رد کردند.


کاملا مشخص است که چنین بیماران جنسی همه کاره این کمپانی شیطانی، در ساخت فیلمها و انیمیشن های خود، به دنبال آلوده و مسموم نمودن ذهن کودکان معصوم و گرایش دادن آنها به انواع انحرافات می باشند.به تصاویر زیر که تنها مشتی است نمونه خروارها توجه کنید:
در این تصویر، لحظه ای بسیار کوتاه کاراکتر را عریان به تصویر می کشد. البته تصویر عادی آنقدر سریع است که شاید کمتر کسی آگاهانه متوجه آن شود اما همانها خوب می دانند که ضمیر ناخودآگاه انسان، خیلی خوب متوجه این تصاویر می شوند.

و همینطور این تصویر در پوستر تبلیغاتی این کارتون:

و یا این تصویر که کشیش هنگام مراسم ازدواج دو کاراکتر کارتون، دچار تحریک جنسی می شود و ...

البته این تصاویر توسط والدین آمریکایی به شدت مورد اعتراض قرار گرفت طوریکه شیاطین مجبور شدند در کپی های بعدی، آن را اصلاح کنند.
بله دوستان، تصاویر از این دست بسیار است. اصلا جای تعجب نیست. کافی است نگاهی به شخصیت پست و رذل دست اندرکاران این کمپانی شیطانی بیاندازید. کمپانی که نزدیک به نیمی از آنها حامی و پیرو عادت زشت قوم لوط اند

کلیپی خیلی جالب از یکی از قسمتهای سریال South Park پیدا کردم راجع به والت دیزنی و اینکه چطور از گروه موزیک Jonas Brothers برای فریب دختر بچه ها به مسائل جنسی استفاده کرده.این گروه موزیک در دنیای واقعی هم وجود خارجی داشته و چیزی که آنها را متمایز کرده استفاده از حلقه هایی در دستانشان است به نام حلقه های پاکی و اخلاص. اینها گفته اند که با پوشیدن حلقه هایی به نام "Purity Rings" می خواهند تا پیش از ازدواجشان پاک بمانند اما عملا وقتی برای والت دیزنی کار می کنند مشخص است که این گفته آنها، ادعایی بیش نبوده و فقط قصد فریب عموم مردم را دارند.

در این قسمت از داستان، شخصیت های اصلی کارتون، متوجه نقشه شیطانی والت دیزنی می شوند:و اینجا پایان داستان است که بسیار جالب میکی ماوس که نماد رئیس کمپانی والت دیزنی است واقعیات افکار خود را ناخواسته برملا می کند:

آری این است چهره واقعی این موش کثیف:


به 666(عدد شیطان) در نوع نوشتن نام والت دیسنی در بالای تصویر، نقش چشم جهان بین در بالای هرم در سمت چپ، نماد ایالات متحده آمریکا(ایالات متحده شیطانی) در سمت راست، ستاره پنج پر شیطان پرستان در محل قرار گرفتن این موش، صلیب برعکس شده مسیح در زیر پای موش و وجود موش در جهنم ، علامت شیطان با دست بدون عصا، لباس مخصوص ماسون اعظم به تن موش و......... نگاه کنید که بیانگر تمامی اهداف والت دیسنی است....!!!!!!!!!انسان عاقل وقتی متوجه خطری باشد، بایستی بسیار محتاط عمل کند. در اینجا ما با هالیوود و والت دیزنی مواجهیم که تهدیدی جدی برای فرهنگ کودکان و نوجوانان و جوانان ماست. آیا بهتر نیست ما ایرانیان هم به جنبش جهانی بایکوت این دو کمپانی شیطانی بپیوندیم.

آیا بهتر نیست در مورد هدف از زندگی خود دوباره فکر کنیم. آیا ما برای سرگرم شدن آفریده شدیم؟ آن هم سرگرمی که با چشم ظاهر و عقل خود می دانیم افرادی کثیف و پست و شیطانی در پشت آنها به فعالیت مشغولند و بسیار دقیق و برنامه ریزی شده در جهت نابودی بشر گام بر می دارند؟

آنچه گفته شد شرحی کوتاه بود از ماهیت پلید کمپانی والت دیزنی که اصل داستان مفصل تر از اینهاست و خواننده عزیز با جستجویی کوچک به حقایق بیشتری در این زمینه دست خواهد یافت.

امید است خوانندگان عزیز این مطلب که والدین فردای این امت هستند، با تحریم و بایکوت کردن والت دیزنی و هالیوود، سعی در تضمین سلامت فکری و روحی فرزندان خویش نمایند و سعی کنند با جایگزین کردن محصولات والت دیزنی و هالیوود با ورزش، مطالعات دینی و ادبیات و مستندهای خلقت و آفرینش خداوند، هر چه بیشتر فرزندان خود را با خالق هستی آشنا کنند تا بیشتر نقشه های شوم آنان را با شکست مواجه کنند.


یادمان باشد فرزندان می بینند، فرزندان انجام می دهند.

منبع:وعده صادق

نظرات (17)
+ نرگس
بی نهایت ازتون ممنونم واقعا خسته نباشید تازه فهمیدم تا حالا چه چیزهایی رو نگاه میکردم و اجازه میدادم خواهرم کاغذ کادو و کیف وجامدادی چه چیزهایی رو بخره سعی میکنم تا جایی که میتونم این مطلب رو به همه دوستام بدم تا همه آگاه باشیم حق یارتان
دوشنبه 14 شهریور‌ماه سال 1390 ساعت 02:59 ب.ظ
امتیاز: 24 18
پاسخ:
خواهش میکنم
منتظر حضور مجددتون هستم
+ آسمونی
سلام خدا قوت خدا خیرتون بده که این اطلاعاتو به مردم میرسونید.
سه‌شنبه 22 فروردین‌ماه سال 1391 ساعت 05:37 ق.ظ
امتیاز: 21 20
+ نرگس سادات http://TAJROBEHA91.BLOGFA.COM
ممنون از آگاهی بخشی تون
چهارشنبه 21 تیر‌ماه سال 1391 ساعت 10:17 ب.ظ
امتیاز: 20 20
+ مهشید
من میتونم از مطالبتون استفاده کنم؟
پنج‌شنبه 14 شهریور‌ماه سال 1392 ساعت 11:55 ب.ظ
امتیاز: 20 19
پاسخ:
بله....
اگه به کارتون میاد قابل شما را نداره...
+ زهرا
جالب بود
فقط دو نکته رو تو عکس آخر جا انداختین
یکی اینکه میکی دستکش سفید داره،دستکشی که ارشد یهودی ها وفتی می خواد کسی رو بکشه دستش می کنه
و علامتی که میکی با دستش در اورده و از اصلی ترین نمادهای شیطان پرستیه
و خود موش که نماد یهودیت و نوعی منجی از دید اوناست
پیشنهاد می کنم به همه در این مورد انیمیشن کوتاه your friend the rat رو ببینن
شنبه 23 آذر‌ماه سال 1392 ساعت 09:22 ب.ظ
امتیاز: 33 17
پاسخ:
ممنون از دقت نظرتون
مرسی از این که وبلاگ حسابی پری دارید. واقعا آدم وقتی این چیز ها رو می شنوه تازه به اهداف پست صهیونیست ها پی می بره و با چشم باز همه چیز رو نگاه می کنه. به من هم سر بزن خوشحال می شم.
یکشنبه 13 بهمن‌ماه سال 1392 ساعت 08:27 ب.ظ
امتیاز: 18 19
پاسخ:
سلام خواهرم
وظیفه هر مسلمان روشنگری ست.
+ ستاره
می دونین من اصلا به این چیزا توجه نمی کنم یعنی چی آدم کارتون می خره ونگاه می کنه تااوقات فراغتش پر شه نه به این چیزا توجه کنه شما هم اگه بیکاری یه کار دیگه بکن نه این که به اینا توجه کنی (می دونید شما کلا باهاشون مشکل دارید)
جمعه 18 بهمن‌ماه سال 1392 ساعت 01:14 ب.ظ
امتیاز: 36 47
+ ستاره
چرا نظرمو نمی زارید آدم باید انتقاد پذیر باشه
جمعه 18 بهمن‌ماه سال 1392 ساعت 01:40 ب.ظ
امتیاز: 17 25
+ پروانه
خیییییییییییییییییلللللللللییییییییییییی ممنون از اطلاعات خوبی که در اختیار ما گذاشتید
جمعه 18 بهمن‌ماه سال 1392 ساعت 01:44 ب.ظ
امتیاز: 20 21
پاسخ:
شما هر چند بار که چند نوع پیام بگذارید (توهین آمیز - کنایه - تشکر و ... ) من سعی میکنم اونهایی که ادب توش رعایت شده را نمایش بدم.فرقی نمیکنه انتقادی باشه یا تمجیدی....
در ضمن از روی آی پی شما معلومه که چه نظرهای متفاوتی میزارید....
+ یه نفر
مطالب خوبیه. ولی دلیل نمیشه که انیمیشن های والت دیزنی رو به کلی کنار بزاریم . میشه این مطالب رو بخاطر سپرد و هنگام تماشا بهشون دقت کرد. اگه یه نفر عاقل باشه، اصلا متوجه این چیزا نمیشه یا اگه متوجه هم بشه بهشون توجه نمیکنه. حتی من متوجه یه نکته در انیمیشن تازه دیزنی (frozen) شدم. در قسمت های پایانی انیمیشن، عشق بین دو تا خواهر که جداییشون باعث یه کولاک شده بود (مربوط به همجنس بازی) باعث حل تمام مشکلات می شود. حالا نمیدونم هدفشون واقعا این نکته بود یا نه. به هر حال حرف آخرم اینکه ممکن است بخواهند با این کار ها ما را به اصطلاح از راه به در کنند، ولی ایرانی اگر ایرانی باشد با این چیزا هم از راه به در نمیشه و هم از دیدن انیمیشن لذت میبره. اگه خیلی نوشتم ببخشید.
یکشنبه 20 بهمن‌ماه سال 1392 ساعت 07:44 ب.ظ
امتیاز: 27 10
پاسخ:
ممنون از حضورتون....
بسم الله الرحمن الرحیم.
سلام علیکم به شما. واقعا از لطف شما متشکرم.
پنج‌شنبه 24 بهمن‌ماه سال 1392 ساعت 03:54 ب.ظ
امتیاز: 15 16
پاسخ:
سلام
خواهش میکنم....
+ متاسفم
اتفاقا frozen انیمیشن بسیار زیبایی بود که در اون محبت دو خواهر نسبت به همدیگر رو به نمایش می زاره .... من به این چرت و پرت ها کاری ندارم مدت هاست که به انیمیشن های دیزنی رو نگاه می کنم و هیچ کدوم از مطالبی که گفتی رو ندیدم ... اگه حسودیتون می شه و نمی تونید انیمیشن هایی به این زیبایی بسازید بگید حسودیمون می شه و تخریب نکنید که اصلا کار قشنگی نیست ...
من نمی دونم ذهن شما ها چقدر منحرفه که به frozen هم گیر می دید خدا همه رو به راه راست هدایت کنه !!!!!!!
می دونم که عمرا نظر من رو به نمایش بزاری چون تنها تشکرات از خودتو به نمایش می زاری و انتقاد پذیر نیستی اما این رو از من بپذیر ...
چهارشنبه 30 بهمن‌ماه سال 1392 ساعت 04:23 ب.ظ
امتیاز: 32 32
پاسخ:
من انتقاد پذیرم.تصور میکنم شما هستید که تحمل شنیدن و خوندن نظرات و نقدهای مختلف ( بهتر بگم نقدهای مخالف نظر و علاقه شما ) را ندارید.
در ضمن ؛ کامنت هایی که ادب در اون رعایت نشه حذف میشه.
مثل بقیه کامنت هاتون.
+ متاسفم
چی شد چرا نظر منو نمی زارید ؟؟؟
چهارشنبه 30 بهمن‌ماه سال 1392 ساعت 06:40 ب.ظ
امتیاز: 10 22
پاسخ:
نظر هایی که ادب در اون رعایت نشه حذف میشند.
+ من منم
ببخشید من فکر میکنم شما از کارتون میکی موس و امضای والت دیزنی کاملا اشتباه برداشت کردید. پس اگر منم دستکش سفید بپوشم یک یهودی هستم.اگر من در خونم یک موش نگه داری کنم یهودیم؟اگر امضای من توش عدد666 نوشته شده باشه شیطان پرستم؟
اگه منم خواهرمو دوست داشته باشم مثل کارتون فروزن ...... هستم؟
نه برداشت شما اشتباهه.من از کارتون فروزن خوشم میاد چون محبت بین دو خواهرو نشون میده
از ایرانی ها بعید بود از این حرفا بزنن
جمعه 9 اسفند‌ماه سال 1392 ساعت 08:26 ب.ظ
امتیاز: 38 29
سلام
من ی تحقیق راجع ب این شخصیت های کارتونی و تاثیرش ب بچه ها دارم میشه بیشتر کمک کنید
راستی ی سوال اگه بچه ها این عروسکارو نداشته باشن چ عروسکی رو جایگزین کنند؟؟؟دارا سارا ؟؟؟؟
دوشنبه 12 اسفند‌ماه سال 1392 ساعت 10:37 ق.ظ
امتیاز: 13 13
+ ghazal
ا پس منم یه یهودیم...چون تو خونه واسه کار همیشه از دستکش سفید استفاده میکنم. ممنون که متوجهم کردید
به نظر من هرکس میتونه یه برداشتی داشته باشه
من از کودکی به شدت به کارتون های والت دیزنی علاقه داشتم اما حتی یک بار هم تو عمرم به این مسائل فکر نکردم
اگه قرار باشه آدم با این مسائل جزئی منحرف بشه بدون اینها هم منحرف میشه
امیدوارم نظر من رو قرار بدین چون به نظرم خیلی منطقی و با رعایت ادب صحبت کردم
و اگه میشه لطفا مشخصات اولین عکسی که ظاهرا از کارتون شیر شاه گرفته شده رو بدین چون من تا خودشو نبینم باورم نمیشه، هرکسی میتونه یه همچین صحنه هایی رو درست کنه
چهارشنبه 27 فروردین‌ماه سال 1393 ساعت 03:02 ب.ظ
امتیاز: 26 18
+ مبینا
مطلب جالبو خوبی بود...
ولی من متوجه نمیشم چرا وات دیزنی میخواد ذهن بچه هارو منحرف کنه هدفش از منحرف کردن ذهن کودکان چیه؟
ولی با این حرفا نمیشه انیمیشناش گذشت...
دوشنبه 8 مرداد‌ماه سال 1397 ساعت 02:18 ب.ظ
امتیاز: 1 0
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک : عدم نمایش ایمیل بعد از درج
وب/وبلاگ :